Get started
  • Image 3
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 4

Protom Elektrik A.Ş.

Faaliyetler

 

Tüm elektrik, elektronik ve otomasyon montajlarını gerçekleştiriyoruz.

Montaj

Çimento, demir çelik gibi endüstriyel tesislerden, elektrik şebekeleri, su arıtma istasyonları gibi alt yapı tesislerine, enerji üretim tesislerinden, alışveriş merkezlerine kadar oldukça geniş bir sektörel yelpazedeki tesislerin tüm elektrik, elektronik, otomasyon montajlarını gerçekleştiriyoruz.

Tamamen kendi bünyemizde olan deneyimli ve uzman mühendislerimiz, formen ve teknisyenlerimiz ile  iş makinalarımız, takım ve aletlerimiz, prefabrik-mobil şantiye ofis ve depolarımızla şantiye alanına mobilize olmamızla başlayan işlerimizi, kalite ve standartlara, müşterimizin iş-zaman planlarına, işe özel teknik ve idari şartlara ve hepsinden önemlisi iş ve işçi sağlığına uygun olarak çalışırarak tamamlarız.

Montaj Grubu Faaliyet Alanları;

Grubumuz şu alanlarda anahtar teslim montaj faaliyetlerini gerçekleştirmektedir; Orta ve alçak gerilim endüstriyel şalt tesisleri, transformatör, aydınlatma sistemleri, kuvvetli ve zayıf akım sistemleri, yıldırımdan korunma sistemleri, topraklama sistemleri, otomasyon sistemleri, yangın alarm sistemleri, çevre aydınlatma sistemleri, kablo yolları, parapet kanal sistemleri, telefon ve data sistemleri, generatör sistemleri.

Gerek mühendisliği kendi bünyemizde yapılmış projeler, gerekse haricen hazırlanmış projeler, pano üretimi bölümümüzde ilgili tüm teknik standart ve gerekliliklere uygun olarak titizlikle üretilmektedir. Mühendislik ve montaj alanlarından edindiğimiz tecrübeleri pano üretim işlerimize aktarıyor olmamız ve imalat süreçlerimizi bu birikimlere uyumlu olarak belirliyor olmamız, pano imalatı yapan diğer firmalardan en büyük farkımızdır.